ANKARA’YA YENİ BİR SİLUET GELİYOR!

Zengin sosyal yaşamıyla Skypark, eğlencenin ve keyfin cazibe merkezi olacak. Cadde üstü mağazalarında siz ihtiyaçlarınızı karşılarken, kafeler, restoranlar, çeşitli dinlence ve eğlence alanlarında, gününüzün nasıl geçtiğini fark etmeyceksiniz...

 • ALIŞVERİŞ
  Evinizdesiniz ALIŞVERİŞ'in Kalbindesiniz
  Zengin sosyal yaşamıyla Skypark, eğlencenin ve keyfin cazibe merkezi olacak. Cadde üstü mağazalarında siz ihtiyaçlarınızı karşılarken, kafeler, restorantlari çeşitli dinlence ve eğlence alanlarında, gününüzün nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz...
 • SPOR
  Sağlıklı Yaşam için SPOR
  Günün yorgunluğundan uzaklaşıp stres atabileceğiniz tüm alanlara bir adım mesafede olduğunuzu hayal edin. Astim Skypark sağlıklı yaşamak isteyenler için...
 • HAVUZ
  Bizce SU hayatın ta kendisidir
  Astim Skypark'da havuz keyfi bir başka güzel
  Sitemiz sakinlerinin kullanımına açık 55 m2'lik havuzu ve çevresindeki dinlenme alanları ile, evinizden çıkar çıkmaz havuzun keyfini yaşayacaksınız.
 • SOSYAL YAŞAM
  Sosyal alan değil SOSYAL bir YAŞAM
  Astim Skypark'ta yeni eviniz kelimenin tam anlamıyla sizi ve görenleri etkisi altına alacak, evinizin içinde olduğu gibi dışında da sizleri bambaşka bir hayatla buluşturuyoruz.

  Kapalı yüzme havuzu, fitnes center, kafe ve restoranlarıyla sizi hayatın her anını dolu dolu yaşamaya davet ediyoruz.
 • OTOPARK
  Her daireye kapalı OTOPARK
  Skypark'ta kapalı otopark sistemi ile konfor, huzur ve güvenlik bir arada. Park yeri aramakla vakit kaybetmeyecek, aracınızı gönül rahatlığıyla kapalı otoparktaki size ait olan park alanına bırakabileceksiniz. Skypark'ta her yeni güne daha huzurlu bir başlangıç yapmanın keyfini yaşayacaksınız.
 • RAHATLIK
  Geniş AİLE
  FERAH çözüm
  Evinizin her metrekaresinde birinci sınıf malzemelerle tasarlanan Astim Skypark'ta örnek bir yaşam merkeziyle tanışacaksınız.

  Çevresindeki doğal güzelliği dairelerine de yansıtan, ihtiyaçlara uygun bir mimari tasarıma sahip, rahat ve aydınlık gelecek için hazırlanan Skypark projesinde güneş her zaman evinizin içinde olacak.
 • MİSAFİR ODASI
  Özenle tasarlanmış
  fonksiyonel
  Mimari ile bütünleşen kusursuz detaylar, özenle seçilmiş birinci sınıf malzemeler özgün bir uygulama ile konforu yeniden tanımlıyor.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam