#

Hakkımızda

1996 yılında Ahmet Torun ve Suat Torun tarafından kurulmuştur. Kurulduğu 1996 yılından itibaren; çağdaş teknolojiye egemen; insan gücümüzle; müteahhitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak; Astim İnşaat'ın vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır. Vizyonumuz Astim İnşaat, sektöründe piyasalara yön veren, kalitesine güvenilir, saygın ve lider bir şirket olmayı vizyon olarak benimsemiştir.

Vizyon & Misyon

Astim İnşaat, sektöründe piyasalara yön veren, kalitesine güvenilir, saygın ve lider bir şirket olmayı vizyon olarak benimsemiştir.

Faaliyetlerimiz

Astim inşaat olarak yüzlerce konut, villa, ticari alanlar ve kamu alanları inşaa ettik. İhtiyaç sahiplerine farklı yaşam tarzlarına ve bütçelerine göre konutlar tasarladık. Projelerimizde, çalıştığımız bölgeyi ve kaliteyi üst standartlara taşıdık. Her projemiz, eşsiz bir yatırım aracı olarak hızla deıer kazandı.

Basında Biz

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam