Ankara’ya yeni bir siluet geliyor!
Zengin sosyal yaşamıyla Skypark, eğlencenin ve keyfin cazibe merkezi olacak. Cadde üstü mağazalarında siz ihtiyaçlarınızı karşılarken…
ALIŞVERİŞ
Evinizdesiniz ALIŞVERİŞ'in Kalbindesiniz
Zengin sosyal yaşamıyla Skypark, eğlencenin ve keyfin cazibe merkezi olacak. Cadde üstü mağazalarında siz ihtiyaçlarınızı karşılarken, kafeler, restorantlari çeşitli dinlence ve eğlence alanlarında, gününüzün nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz...
SPOR
Sağlıklı Yaşam için SPOR
Günün yorgunluğundan uzaklaşıp stres atabileceğiniz tüm alanlara bir adım mesafede olduğunuzu hayal edin. Astim Skypark sağlıklı yaşamak isteyenler için...
HAVUZ
Bizce SU hayatın ta kendisidir
Astim Skypark'da havuz keyfi bir başka güzel
Sitemiz sakinlerinin kullanımına açık 55 m2'lik havuzu ve çevresindeki dinlenme alanları ile, evinizden çıkar çıkmaz havuzun keyfini yaşayacaksınız.
SOSYAL YAŞAM
Sosyal alan değil SOSYAL bir YAŞAM
Astim Skypark'ta yeni eviniz kelimenin tam anlamıyla sizi ve görenleri etkisi altına alacak, evinizin içinde olduğu gibi dışında da sizleri bambaşka bir hayatla buluşturuyoruz.

Kapalı yüzme havuzu, fitnes center, kafe ve restoranlarıyla sizi hayatın her anını dolu dolu yaşamaya davet ediyoruz.
OTOPARK
Her daireye kapalı OTOPARK
Skypark'ta kapalı otopark sistemi ile konfor, huzur ve güvenlik bir arada. Park yeri aramakla vakit kaybetmeyecek, aracınızı gönül rahatlığıyla kapalı otoparktaki size ait olan park alanına bırakabileceksiniz. Skypark'ta her yeni güne daha huzurlu bir başlangıç yapmanın keyfini yaşayacaksınız.
RAHATLIK
Geniş AİLE
FERAH çözüm
Evinizin her metrekaresinde birinci sınıf malzemelerle tasarlanan Astim Skypark'ta örnek bir yaşam merkeziyle tanışacaksınız.

Çevresindeki doğal güzelliği dairelerine de yansıtan, ihtiyaçlara uygun bir mimari tasarıma sahip, rahat ve aydınlık gelecek için hazırlanan Skypark projesinde güneş her zaman evinizin içinde olacak.
MİSAFİR ODASI
Özenle tasarlanmış
fonksiyonel
Mimari ile bütünleşen kusursuz detaylar, özenle seçilmiş birinci sınıf malzemeler özgün bir uygulama ile konforu yeniden tanımlıyor.
ASTİM İNŞAAT
ONLINE KATALOG
Konut Projeleri Online Katalog ve Broşürleri
ASTİM KURUMSAL
1996 yılında Ahmet Torun ve Suat Torun tarafından kurulmuştur. Kurulduğu 1996 yılından itibaren; çağdaş teknolojiye egemen; insan gücümüzle; müteahhitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak; Astim İnşaat'ın vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır. Vizyonumuz Astim İnşaat, sektöründe piyasalara yön veren, kalitesine güvenilir, saygın ve lider bir şirket olmayı vizyon olarak benimsemiştir.
VİZYON & MİSYON
Astim İnşaat, sektöründe piyasalara yön veren, kalitesine güvenilir, saygın ve lider bir şirket olmayı vizyon olarak benimsemiştir.
FAALİYETLERİMİZ
Astim inşaat olarak yüzlerce konut, villa, ticari alanlar ve kamu alanları inşaa ettik. İhtiyaç sahiplerine farklı yaşam tarzlarına ve bütçelerine göre konutlar tasarladık. Projelerimizde, çalıştığımız bölgeyi ve kaliteyi üst standartlara taşıdık. Her projemiz, eşsiz bir yatırım aracı olarak hızla deıer kazandı.
ASTİM TAMAMLANAN PROJELER
ASTİM KAMPANYA DUYURULARI